Mieszkam w Warszawie, z zawodu jestem historykiem.

Fotografuję amatorsko. Pasję fotografowania odziedziczyłam po dziadkach i pradziadkach, którzy w latach międzywojennych i zaraz po wojnie prowadzili znany w Siedlcach zakład fotograficzny.

W myśl zasady: ,,najlepszy aparat to ten, który mam przy sobie” większość zaprezentowanych zdjęć wykonałam amatorskim aparatem kompaktowym.

W swoich pracach staram się pokazać zarówno piękno tradycyjnie pojęte, jak i piękno brzydoty, oraz zwrócić uwagę na szczegóły, których większość ludzi nie dostrzega w codziennym życiu.

Na moich fotografiach często pojawia się motyw życia na wsi we wschodniej Polsce. Jako miłośniczkę Nadbużańskiego Podlasia inspiruje mnie również tamtejsza kultura, historia i przyroda. Większość moich prac powstało podczas wypraw rowerowych po tamtych okolicach. Fotografując stare siedliska, miejsca kultu religijnego i dziką przyrodę mam na celu oddanie unikatowego klimatu tych okolic.

Ponadto  maluję i rysuję, a także projektuję i ręcznie wykonuję biżuterię. Nie jest mi obca muzyka – śpiewam w chórze. W wolnym czasie uciekam od miejskiego zgiełku do swojego ukochanego miejsca nad Bugiem.